Miko mikael

Ingberc lopettaa heittouransa. hyvä niin hän on vanha käpy 36 vuotias naikkonen voi alkaa jo tekeen lapsiakin ja perhekkin pitäs olla tehtynä.
3287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tyäälön hyvää jengiä analysoinnu vuosiakausia ingbekiä. Älkäämkarokko minnekkään, tootte tehenny hyvää työtä ja lisää teän kirijotuksia ootelhan, josa haukuttais naisurheilijoita ja naisten mitallisteja. Kovia miehiä ootte! 1

Äänestä
  • luuseri ja tunkee joka paikkaan itkeen ja valittaan, ei uskos et naikkonen on 35 vuotias.naimaikäinen.

    Äänestä

  • Melaa mekkoon., kirjoitti:

    luuseri ja tunkee joka paikkaan itkeen ja valittaan, ei uskos et naikkonen on 35 vuotias.naimaikäinen.

    Mitä se Mikaela on valittanut? Sinussa on paljon enemmän luuseria kuin Mikaelassa. Koneen ääressä röhnötät ja sitä kautta luulet olevasi niin tietäväinen kaikesta. Aivan takuulla täysin nolla kunto, katkera ja kateellinen lähes kaikesta. Sellaiset on niitä oikeita valittajia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ulpu IiiiVari kirjoitti:

Ingberc lopettaa heittouransa. hyvä niin hän on vanha käpy 36 vuotias naikkonen voi alkaa jo tekeen lapsiakin ja perhekkin pitäs olla tehtynä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu