käsivarret

Mitkä liikkeet tuovat käsivarsiin voimaa? Siis tosta kyynärpäästä alaspäin. Tarviisin voimaa niihin oman harrastuksen takia enkä nyt keksi miten voisin niitä vahvistaa.
1145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ihan vaan mielenkiinnosta kysäisen, että mihin harrastukseen tarvitset vain kyynärvarteen voimaa?
jos harrastus kerran kyynärvartta rasittaa, niin eikö sen harrastaminen olisi tarpeeksi hyvää kyynärvarsi treeniä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuntoilijaa kirjoitti:

Mitkä liikkeet tuovat käsivarsiin voimaa? Siis tosta kyynärpäästä alaspäin. Tarviisin voimaa niihin oman harrastuksen takia enkä nyt keksi miten voisin niitä vahvistaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu