Yleensä näillä palstoilla keskustelevat asiaan vihkiytyneet, siitä kiinnostuneet ja positiivisesti ajattelevat henkilöy...miks kummassa tämä on täynnä suunsoittajia ja muita törkyturpia ???
vhh.n vastustajat
-25kg vhh ,kaikki ok
6100
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Itse olen vastustajien puolustaja. Siis puolustan vastustamista.
Kuules palstaa on yksinkertaisesti vaan kohdannu tämmöinen tragedia että tänne on kasautunut muutamat Siberian läpikäyneet vanhat ukot ja heitä joko nuoleskelevat tai inhoavat tyypit, että sellasta elämä vaan nyt on, että silviisiin.
..olet törkyturpa?
Ihan asiallista keskustelua täällä useinkin on. Esim. minä olen vhh:lla ja kannatan vhh:ta.
Pidän Karista, Veijosta ja Yrjöstä ja kuuntelen heidän ohjeitaan.
Erityisesti Veijo on suuri dieettimaestro ja testosteronia hehkuva öljyntuoksuinen mahtihärkä. Hän on hyvin viisas, mutta pikkuisen jäykkä.
eivät roiku palstalla. Joille VHH toimii, niin se toimii, he eivät sen takia vaivaudu koko palstalle. Mitä enempi palstaa lukee, varsinkin aloittelijat, VHH auttamasti epäonnistuu! Syy on se, että nämä vanhat pierut neuvovat väärin koko VHH:ta. VHH toimii, ainakin jollain tapaa, jos vaan jättää nopeat hiilarit pois ja ei läträä rasvan kanssa. Kaikki rasvat joita saa, pitää ottaa pehmeistä rasvoista, oli VHH:lla tai ei.
Jotka väittävät toisin, ei varmasti ole VHH:lla.
Jos uskotta Veijon ja Hra Mattilan uskomuksia, että rasvalla laihtuu, eikä voi edes lihoa miten vaan syö, valetta! Kummatkaan todennäköisesti ei ole koko VHH:lla, näin väitän.
Olet osittain kyllä Ballerina oikeassa, joskus tuntuu etten voi syödä oikeastaan yhtään hiilihydraattia, kun syön rasvaa, meinaankin kysyä tätä asiaa ihan Veijolta lähiaikoina. Tarkoitan, että minun tapauksessani en ehkä saisi syödä ollenkaan hiilihydraatteja, jos syön rasvaa.
Suutuitko sinä erittäin paljon Karille tänään, huomasin vaan yhdessä ketjussa.