Mistähän saisi halvimmalla Yonexin tai Li-Ningin kilpamailoja? Arcsaber tai nanospeed ovat mm. yonexilta toimineet itsellä. Badmintonstore.dk ovat suositelleet, mutta ei siellä ainakaan vielä alennuksia ole tullut kun arcsaberin hinta oli 170 euron päälle..
Li-Ning/ Yonex
urghhh
7
3559
Vastaukset
- örg
Myy mm. Supersport Seinäjoki sekä Nallisport Oulu... etelän kaupoista en tiedä. www.li-ning.fi sivuston kautta löytyy maahantuoja.
- jsantila
Moi,
Li-Ning-tuotteita maahantuo Ceegol Oy. www.ceegol.com - MarTekMan
www.martekman.tk
- aergaegrha
Nykyään näköjään parahaiten saa täältä: http://www.pallotukku.fi/
- Sulkapalloilija
Täältä saa hyviä sulkapallomailoja.
http://mailat24.fi/ - VesaM
Katso meidän web-sivuilta. www.pallotukku.fi
Pallotukku - Anonyymi
Pari yonexin mallia täältä www.probadminton.store
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1363221Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk632841Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro362239Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1042144Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1322013Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva451976Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.101292Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville141085Kristinoppi ja vähäkatekismus:
Luther Lapsikasteesta: "Mitä kaste antaa eli hyödyttää? Kaste vaikuttaa syntien anteeksiantamuksen, vapauttaa kuolemas671004Valtuuston puheenjohtaja ei hallitse kokousta
Kemijärven kaupunginvaltuuston puheenjohtaja antoi teatterin pyöriä valtuustossa. Sosialidemokraattien Risto Korkalon pu77920