UUDET JA VANHAT LUKIJAT HUOM!

Olen nyt päättänyt että VHH häirikköjen takia en enää laita jutuille otsikkoa vaan merkitsen ne pisteellä kutan myös tekstiosio on merkitty pisteellä.

Näin saan nostettua tärkeät asiat esiin VHH-häirikköjen häirinnästä huolimatta.

Eikös olekin nerokas idea. Äly suorastaan pursuaa.
4121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

.

Äänestä

saanko esitellä akkani:?


e i sitten,,,esittelen sen silti:

Akkani on samaa kaliberiä ( kyten me ruottalaiset pitämme tapana ilmaista ) kuin minunkin tivolin elävää tykinammusta muistuttava ruppini !

( ruppi = keho )


akan aj minun sekä koiramme yhteinen paino on = vaatimattomat 519 kiloa ja nyt tupakalle.

Äänestä
  • .

    Äänestä

.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


veijo. kirjoitti:

Olen nyt päättänyt että VHH häirikköjen takia en enää laita jutuille otsikkoa vaan merkitsen ne pisteellä kutan myös tekstiosio on merkitty pisteellä.

Näin saan nostettua tärkeät asiat esiin VHH-häirikköjen häirinnästä huolimatta.

Eikös olekin nerokas idea. Äly suorastaan pursuaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu