Paljon oon kuullu hyvää thaimaalaisista naisista eli nyt kyl itteekin kiinnostais jos vaikka sais vaimon taloon.Mutta miten kannattaa tehdä,lähteekkö matkalle ja mihin,kaverit käy usein Pattayalla vai kannattaako etsii jotenki muuten.Rahaa on vähän tilillä ja oma auto,pieni vuokraasunto mut säännölliset tulot ja en edes juokkaan kun viikonloppuisin,olisko meikäläisellä mitään mahollisuuksia ihan oikeesti?
Äkkiä neuvoja!
vaimoton mies
6325
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Siellä on naisia joka sormelle. Ei heitä tänne. Kiitos.
Älä tuo tänne thainaista. Oleskeluluvan saatuaan ne ylikansoittavat RAY:n pelipisteet niin ettei sinne mahdu suomalainen työtön pelaamaan.
mut ne onkin pelinaisia,keljuttaako kun et itse pääse pelaamaan?
Oletko ihan tosissasi vai leikillä, koska ihmisten tunteilla ei saa leikkiä. Täällä suomessakin voi tutustua heihin ja rohkeasti juttelemaan. Hekin ovat ihmisiä kuten muutkin, vaikka täällä haukutaan heidät. Kaikilla on oikeus löytää onni ja rakkaus.
amalia, olet ihan vitun huono noissa provoissa. kun et itse osaa, kysy ystävältä neuvoa miten provota paremmin.säälittää ihan kun aivosi eivät parempaan pysty, mutta kait se on suominaisen taso.
No ukko hyvä, äkkiä tilaat vaan lennon Thaimaahan ja menet ekaan baariin naisia iskemään. Siinäpä sulle oiva neuvo ja ihan ilmaiseksi, ole hyvä.