Topias ja minä olemme viettäneet yhteisiä öitä jo kolmatta viikkoa. aluksi se oli kuin sillanpäänjarin kanssa, mutt nyt se on muuttunut "tosiystävyydeksi". Siitä ei Terttu ja äitini, Anna tykkää. Mutsi vaan sanoo, että insestointi on ainut oikee tapa olla silleen.....
Jorma k. joka tykkää Topiaksesta
Jorma k. joka tykkää Topiaksesta
Vastaukset 38
Vanhimmat
ei pidä paikkaansa kun en ole ollut yhtään yötä Niuvanniemessä ,niin kuin sinä asut siellä pysyvästi.
Siellä voisi olla yöhoitaja vihainen,ja sinä nukut yöllä ,kun saat niitä lääkkeitäsi tyhjään päähäsi
kannata tuhlata ruutia,henkisesti jälkeenjääneisiin.Mutta hauskaa Jussia missä sitten lienettekin,älkää joutuko tilastoihin:D:D
Sairas mikä sairas !! Olen nyt kotonani täällä Euroopassa . Täällä on tullut asusteltua jokunen vuosi .Välillä Suomessa ja nyt taas maailmalla.
Hyvää jussia ,myös sinulle ja yrittäjä ukollesi.
pahasti vinksahtanut vailla äidinmaitoa jäänyt riepu Petteri. 2 viikkoa olen jo ollut mutta takaisin mieli tekee mailmalle, eihän tämä tästä kummene vaikka kuinka toivoo. Onneksi Vanhanen tajusi häipyä mutta, tuskimpa asiat paranee.
Juhannusta vain teillekkin toivottaa Jorma K Rovaniemeltä
Jorman päiviä ja juhannusta sinulle
Topias
Kiitos kulti! Ihana yö ja rectumini on niin kipee....... hi hiii..
Joko olet kiskassut alkoholisti potunpäähäsi ,ja odota että jos vaikka sattuisi tulemaan järkeä.
Älä pelkää ei tule.
Milloin sinulta lomaloppuu Niuvanniemessä, ? Koita jaksaa velkojesi kanssa
Älä viitti olla kake Kake. Ole vaan Topias ja Jorma se on niin selvempää sonni!
hintin päähän .Ota lääkettä ,niin uni tulee taas. En helpompi olla silloin hullu
rauhoittumassa, puheesi alkaa mennä taas niin levottomaksi.
Joko sinä Topias nyt jo alat katua ja kieltää kiimaiset yömme? Miksi?
kiristää päätä, terveisiä Jorma K hullujen inhokki. Kaikkien karavaanareiden kaveri myös kiereä päisten
niuvan asukkien.
Laita sormi perseeseesi ,ja kuuntele humiseeko päässäsi
kokemuksesi, voin jopa innostua.
Jorma K kaikkien sormiperseiden kaveri, myös sormettomien
ei sormi auta ,niin laita pesäpallomaila perseeseesi. On hoidokilla varmaan perse kovasti hoonattu Niuvanniemessä jo
tulkaa saunaan niin tehdään jotain kivaa
kun tulisimme mielellämme ,mutta soitin sinua hoitavalle lääkärille ,ja hän sanoi että olet suoljetullaosastolla ,ettei suoljetulla ole ollenkaan vierailuaikoja koska ovat parantumattomasti sairaita hoidokkeja
Valitan olemme pahoillamme ,ettemme pääse tulemaan ,niin mielellämme olisimme vieraillut sinua katsomassa. Varmasti olisi ollut hyvä piristys ,kun olet ollut siellä jo vuosia hoidossa
se on viisas päätös,täällä ei enään olla kuin pakosta,kuten ketjusta huomaa väestö on entistä häiriintyneempää.Joten ajattelin kirjoittaa sinulla ja tervejärkiselle Jormalle hauskan vitsin,jos ette ole jo sattuneet sitä kuulemaan.Pikku Pekka kysyy isältään:Isi mitä on politiikka?Isä ottaa piipun suustaan,istahtaa mukavampaan asentoon nojatuolissa ja alkaa kertoa:"Hyvä kysymys poika.No.Koska minä ansaitsen leivän tälle perheelle ja teen tuloa,niin minä olen Kapitalismi.Koska äiti päättää rahankäytöstä ja hänellä on sanavalta tässä perheessä,niin hän on Hallitus.Me pidämme sinusta huolta,joten sinä olet Kansa.Ja musti pitää vahtia ja käy isän kanssa metsästämässä,joten Musti on Työväenluokka.Ja pikkuveljesi on tulevaisuus.Pekka miettii asioita ja käy nukkumaan.Keskellä yötä hän herää pikkuveljensä itkuun:veli on tehnyt tarpeensa kesken kaiken,ja vaipat ovat likaiset.Koska Pekka ei itse osaa vaihtaa vaippoja,hän menee vanhempiensa maakuuhuoneeseen.Isä on poissa ja äiti nukkuu sikeää,rauhallista unta.Samassa ulkoovi avautuu ja isä ja Musti tulevat yökävelyltä sisään.Isi,Isi, nyt mä tajuun mitä politiikka oikein on."No Pekka,mitä se mielestäsi on?"No se on sitä kun Kapitalismi kusettaa Työväenluokkaa ja Hallitus on sillä aikaa umpiunessa.Kansa laiminlyödään ja Tulevaisuus on yltäpäältä paskassa.:D Vitsihän tämä oli,mutta tosielämässä valitettavan totta.No so what,helteet alkaa täälläkin ja pyörän selässä unohtuu surut ja murheet,nautitaan kesästä rakkahin terveisin kaikkien kaveri Pink Latu!
Jorma on nyt todella perse nauki,se on saunassa tienaamassa talven ruokarahoja,käyttäkää kovasti kyllä perse kestää.
tasaarvon kannattaja laitan hullullekin oman vitsin,tämä on lyhyempi josko vaikka ymmärtäiskin,tai hoitaja voi yrittää kertoa.Toinen mielipide mies meni lääkäriin tutkittavaksi.Tutkimuksen jälkeen lääkäri totesi:Te olette henkisesti sairas mies.Siitä suivaantuneena potilas sanoi:Haluan kyllä saada toisenkin mielipiteen!Hetken mietittyään lääkäri vastasi:Te olette myös erittäin ruma.":D:D
Pink Lady tule sinäkin saunaan niin saat kunnon tyvikyrpää joka aukkoon,ja vähän keppanarahaa.
tropit välillä, sinullahan on vanne pään ympärillä. Kuitenkin huomautan alat kuumenemaan, oletko sekoamassa lopullisesti, niin kuin yleensä näin pitkän vaiheen jälkeen. Naureskelen taas kun joudut lataukseen, sillä sinnehän sinä lopulta päädyt,niin kuin aina.terveisin jorma K kaikkien karavaanareiden kaveri. Jopa kaltaistesi tyvikyrpien.
jormalla ei jorma seiso, niin täytyy jorman olla antopuolella.
näkyy seisovan, järki.
Niuvanniemen hoidokilla järki seistä kun sillä ei ole järkeä
tarkoitin kanki ja pussukat.
topias , tänään nuotataan muikkua kärväslammella Misissä , ämpärillinen on jo puhkottuna paistoa vaille. Täytyy ensin saunoa ja sitten muikun paistolle.
Näin matkalla Lofooteille terveisin Jorma K kaikkien kalastavien karavaanareiden kaveri.
mää sie veikko myymään persettäs kanssa alueen saunaan,ja jätä viettomat hullut rauhaan äläkä pilkkaa niitä.
jorma ei ole enään köyhä,mutta saatanan kipeä peräreikä on kuin tulessa mutta talven kalja ja ruokarahat on lakkarissa,HYVÄ JORMA kaikkien kusipäitten sankari ja lysväri.
mukavaa kun nuuskit toisten peräreiätkin .
jouduit koppiin kun olet niin hiljaa.
Jorma k joutuu koppiin vain lapsena, kun paha setä insestoi ja repi pyllyyn pahan haavan......
Nyt Tomppa pyrkii tekeen mule samaa, mutta mulla on naiskortonki sisäkaluna. Se saatanan savolainen kaksimielinen skitso pitäää siitä!
taas kiristää. Pääsikö paskat turahtamaan välillä housuihin.
on minusta vähän yksin kertaiset jutut ,Puhuu perseestä vain
Ettekö nähnyt kun ukko oli Helsingissä hinttien tapaamisessa kulkueessa lipunkantajana. Näytettiin oikein uutisissa.
Antakaa nyt joku ukolle hanuria ,niin rauhottuu,Luulisi Niuvanniemessä saavan persettä riittävästi
sitten keskustelun taso täällä lankkutarhassa? No eipä ole ihme että näitä sivustoja ynsitään. Alle kaiken arvostelun koko saitti.
Saat taas, Topias, sitten tuon kirjoituksen jälkeen tulla repimään rectumiani....... ai kun ootan.....
on, hullutkin ovat näköjään saaneet nettiyhteyden .
On muten jo viisi viikkoa maattu yhdessä ja jo alkaa Tomppakin tyrkyttään pyrstöään meille.