haluan web seksiä tytöt ;)

seksi boy

haluaisin web seksiä ja muuta kuumaa keskustelua kuumien tyttöjen kanssa mesessä jos kiinnostaa ottakaa mun mese tosta

[email protected]

terveisin kiimainen seksi boy ;)

ps.(toi osote on vanha älkää välittäkö mut on niin paljon mesejä mulla etten oo jaksanu rupee väsää uutta kun ois ihan liikaa kaveretia lisättääks)

8

1430

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Huijausta.

      Kuka tyhmä menee lankaan. Ite näytät vaan videoo ja taltioit tytöt nauhalle, kyllä se mesessä onnistuu. Niitä nauhoja sitten levitellään netissä ja joskus ihan maksuakin vastaan. Valehenkilöllisyydellä kun esiintyy niin kaikkea sattuu.

      Poliisille tuomoiset.

    • pirkkotäti

      Ja kuka normaalijärkinen edes levittelee hikisiä värkkejään jossain paskassa camissä..ei se oo pornoo,vaan taviksia pelleilemässä,lol..varmaan kannattaa käyttää se aika jonkun laadukkaan kattomiseen,eiks joo? XD oho,toi oli taas toi kiimainen seksi boy,no joo,ton kategorian tyypeiltä ei voi odottaa mitään aivotoimintaa,vilauttaa vaikka sian pillua ni kyrpä on kädessä ja ammuvat maiju lehmät tökkivällä ruudulla on tarpeeksi:D
      Että värikästä päivää vaan ;)

      • pirkkotäti

        ja se ei sitten ole mitään seksiä vaan tavallista paskempaa runkkausta..seksiä se on vasta sitten kun käytetään konetta,vaikka tungetaan värkkiä koneen koloon..got it?;)


      • Kunnon tyttö
        pirkkotäti kirjoitti:

        ja se ei sitten ole mitään seksiä vaan tavallista paskempaa runkkausta..seksiä se on vasta sitten kun käytetään konetta,vaikka tungetaan värkkiä koneen koloon..got it?;)

        Saahan sitä kaikkea haluta mutta eri asia sitten toteutuuko tollasen pervon itsekkäät haluamiset. Mee kotiin kasvamaan vielä ja opettele käytöstavat ja naisen kunnioitus!


    • Oikeasti

      Touhutippataaperot ovat myös ihmisen alkuja!

      • pirkkotäti

        Mutta ei nää tapaukset oikeeta tavaraa halua(tai pornoa)..vaan värisevää ruutua,joten no worries:)


    • Inhoon tollast

      Siis ei vittu voiko idiootimmpaa olla?? Kukaan tyttö ei ole tarpeeksi tyhmä tollaseen!!! Hanki elämä!!

    • homojaja

      outoohan tässä on se että tuutte tänne inisemään vaikka ootte todennäköisesti googlettanu jotain tämmöstä ? ;D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      3
      3646
    2. SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo
      Maailman menoa
      193
      3569
    3. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      127
      3309
    4. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      71
      3281
    5. Korpelanvaara

      Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit
      Suomussalmi
      20
      2146
    6. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      25
      1738
    7. Osaatko arvata

      Mitä ajattelin?
      Ikävä
      27
      1446
    8. Heippa nainen

      Tykkään susta niin että halkeen 😘 Kivaa iltaa. t-mies
      Ikävä
      32
      1431
    9. Meidän täytyy tavata

      Siis se on välttämättömyys.
      Ikävä
      86
      1315
    10. Haluaisin et

      Pussaisit läpi ja nuolisit
      Ikävä
      15
      1283
    Aihe