Rouva j on lihonnut

Vaikeat ajella moottoripyörällä kun tkana istuu sika :D
489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

provoalert ..pring pring :)

Äänestä

Meillä just toisinpäin!
Vaikee istua takana kun ei enää kädet yllä mahan ympäri eikä tarakkaakaan ole. Eilen mies valitti että pitää vaihtaa motukkaa kun sen ajoasento ei kuulemma tunnu enää mukavalta. Olimme kerrankin samaa mieltä.

Äänestä
  • kaulan ympäriltä kiinni, hillitsee kaasukättäkin :) kun sopivasti kiristää otettaa aina, kun käsi kääntää hanaa liikaa.

    Äänestä

Saattaisit olla kerrankin tyytyväinen siihen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laskin alleni kirjoitti:

Vaikeat ajella moottoripyörällä kun tkana istuu sika :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu