Moiko mies olla niin epävarma itsestään

et nolaa kaverinsa/1illan panonsa facebookissa vihjailevalla ja loukkaavalla!! statuspäivityksellä, jos mies hinkkaa tunnin ja kummatkin kännissä eikä nainen viitti/koe tarpeelliseks ees esittää jonkinlaista orgasmia mut muuten on messis ja muuta..
Hienoa kun saa tietyn piirin naurut niskaan ja ei todellakaan kehtaa mennä mitään siihen kommentoimaan..
8212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Alotukseen kuulu siis _VOIKO_

Äänestä

Ollaan kuitenkin tunnettu ja oltu kavereita jo reilut 2vuotta, eikä meillä oo mitään pahoja riitoja koskaan ollu,tai mitään..
Yhen asian ainakin päätin et siihen homoon en koske enään koskaan.

Äänestä

Hmm.. tuota niin, millainen se statuspäivitys sitten oli? Jospa oot jotenkin ymmärtänyt sen huumorin väärin, tai jos se ei edes koskenut sinua?

Äänestä
  • No pantiin varmaan joku tunti,mut en saanu ja se veti siit kai kauheet statushäpeät tai jotain...
    Se fb päivitys meni siihen suuntaan et haluis panna kaikkia säälittäviä ruumita jatkoskin...
    Aivan kamalaa tekstiä...

    Äänestä

Tuksu näytti ottaneen BB-Iidan tempaus laittaa Tuksun meikittömät kuvat nettiin ja poisti FaceBookin kaveri-listalta.

Äänestä

naisen käytökseltä

Äänestä
  • No ai jaa,mä en kyll tajua miten se voi olla tollanen NEITI??
    Ei helvetti,eikai se oikeesti voi luulla et naurettais sille jos se ei saa tyydytettyä naista??, en tajuu mikä sen logkiikka oikeen oli?,ei se kyll oikeesti oo sit koskaan tainnu olla mulle ees mikään kaveri.
    Ja viell jos kaikkia kiinnostaa niin käytän masennuslääkkeitä,eikä mulla edes voi olla minkäänlaisia haluja ketään kohtaa,sille en tätä kehdannu sanoa mut aivan sama jos on tollanen.

    Äänestä

itsensä munaa, etkä sinä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


20-24v kirjoitti:

et nolaa kaverinsa/1illan panonsa facebookissa vihjailevalla ja loukkaavalla!! statuspäivityksellä, jos mies hinkkaa tunnin ja kummatkin kännissä eikä nainen viitti/koe tarpeelliseks ees esittää jonkinlaista orgasmia mut muuten on messis ja muuta..
Hienoa kun saa tietyn piirin naurut niskaan ja ei todellakaan kehtaa mennä mitään siihen kommentoimaan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu