apua!!! mun serkun serkku n.45wee. mies yrittää koko ajan ehdotella kaikkee... mä oon ite 15wee. ja mun serkku on kohta 17wee. tää mun serkku on tavallaan sen oman serkkunsa kanssa yhessä vaikka se silti yrittää koko ajan muuta.... mä tiedän sen verran että niillä oin aika läheinen suhde koska mun serkku haki viime kesänä neuvolasta e-pillereitä... ja mä haluisin että se mun serkun serkku jättäs mut ja myös mun serkun rauhaan!!! mitä teen?
mitä teen?
ahdistunut
4930
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Toi oli kaiketi vitsi? Aika typerä aihe vitsailla. Mutta JOS se olikin totta, niin se mies tekee rikoksen. Kerro äidille. Tai isällesi. Jollekin aikuiselle. Koulun terkkarille vaikka.
asia ei todellakaan ollu vitsi, miksi näin järkyttävällä asialla joku vitsailisi
Tuohan on jo ainakin alaikäisiin sekaantumista, sinun kohdallasi etenkin. Kannattaisiko jutella asiasta vanhempiesi kanssa? Ja jos et pysty heille kertomaan, puhu koulussa vaikkapa koululääkärille. Itse kylläkin ottaisin pari tiiliskiveä ja pamauttaisin ne yhteen suunnilleen keskiruumiin kohdalla.... ei ukko sen jälkeen ehdottelisi vaan laulaisi sopraanoa naiskuorossa...;-)
Terve..
Voitko kertoa kaverin nimen osoitteen..
Jos kukaan muu ei vaikuta asiaan, niin minä yritän..
[email protected]