olisko bilteman BMX mulle hyvä

olisko bilteman BMX mulle hyvä, kun painan 50 kg ja pituutta 160 senttiä. jos ne vanteet ei kestä niin paljon maksaa uudet vanteet.????
2569
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

no jos painat vaa 50kg ni kyl sun alla kestää vaikka muoviset vanteet että ei se siitä oo kiinni

Äänestä
  • kannattaako alottaa bmx pyöräilyä ku oon 189 pitkä ja painan 69kg?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


BMX kirjoitti:

olisko bilteman BMX mulle hyvä, kun painan 50 kg ja pituutta 160 senttiä. jos ne vanteet ei kestä niin paljon maksaa uudet vanteet.????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu