Ylä-aste aikoina minuun oli eräs urheilijapojan tyttökaveri ihastunut. Tämä urheilijapoju siis tiesi tämän asian ja sainkin joskus liikunnantunneilla kuunnella hänen nälvintää, mutta en osannut paksukalloisuuttani ottaa sitä kiusaamisena ja annoinkin usein vastaan.
ELI SIIS, jos olisin pannut tätä nuoren YTM-urheilijan tyttöystävää niin minkä se olisi minusta tehnyt? Onko YTMiestäkin korkeampia tasoja? En toki kiellä vaikka olisin verrattavissa johonkin seksin, himon, halun ja hedelmällisyyden miespuoliseen Jumalaan (olen aivan saatanan rumankomea arpinaama), mutta kuitenkin asia askarruttaa.
ELI SIIS, jos olisin pannut tätä nuoren YTM-urheilijan tyttöystävää niin minkä se olisi minusta tehnyt? Onko YTMiestäkin korkeampia tasoja? En toki kiellä vaikka olisin verrattavissa johonkin seksin, himon, halun ja hedelmällisyyden miespuoliseen Jumalaan (olen aivan saatanan rumankomea arpinaama), mutta kuitenkin asia askarruttaa.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Oooooooooohhhhhh.
Uskon kyllä että YTM:ien taistelu parhaista naisista on kovaa peliä? Ikään kuin jatkuva muutos tila jossa muijat ja miehet vaihtuu jatkuvana rumbana? Sehän käy järkeen että useita naisia panoverkostossaan pitävä mies ei halua vain yhtä kun edellytykset yt-miehellä on saada seuraa koko ajan toinen toistaan paremmista naisista.
En tiedä olisitko Al Pacino II nykyään tai muuta vastaavaa, mutta tuo kokemus olisi kyllä vienyt eteenpäin, tuona aikana moni mies on ajautunut parisuhdemarkkinoilla sivuraiteille koska on missannut tilaisuutensa, joista ei hevin pääse enää päälinjalle.
Ooooooooooohhhhh. Miksi minusta olisi tullut Al Pacino? Ei ymmärrä, ei. Oooohhhhhhhhhhhhh. Mikä YTM? Onko se jotain syötävää?
Miltä se muuten tuntuu kun kukaan ei ole kiinnostunut sun jutustas?
Kyllä noita kiinnostuneita aina jonkun verran löytyy. Jotkut ei vain jaksa vastata joskus. Naisilla varmasti alkaa pyöriä mielessä varsinkin ne tilanteet kun ne yritti sitä ja sitä ja sitä komeaa miestä ja ne halusikin sen ja sen ja sen kauniimman naisen ja sen ja sen ja sen jolla oli isommat rinnat ja joka oli mielenkiintoisempi "ai niin ja vielä sekin nainen joka on parempi kuin sinä".
Sitten niistä naisista tuntuu kauhean pahalta ja niitä kiukuttaa ja oksettaa ja ne voi pahoin kun minä olenkin useita YTM:iä komeampi mies enkä suinkaan rumaakin rumempi nörttiolmi ja herrajestas kun minulla Vauhdilla on tällaisia mielipiteitä vaikka ei saisi olla kun minun kuuluisi olla ruma nörtti mutta se Vauhti onkin elämäntapa ATM eikä huoli käytettyä naista ja se tekee siitä ATM:n eikä se millään pirulauta huoli käytettyä naista.
Autoissa ja naisissa on muuten se yhteistä, että kummatkin on vähän käytettyinä parempia ja niissä on vähemmän vikoja.