Laita arvokkuusjärjestykseen

Puska, kuvallinen rekka, kuvaton rekka.

Saa perustella.
6151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

täällä ole mitään arvojärjestystä. Tai sanotaan, että vain idiootit voivat niin kuvitella.

Äänestä
  • että sinulla oli pieni, valkoinen ralliauto. Unessa halusin esitellä sinulle omaa ralliautoani (todellinen), ehdit kuitenkin häipyä siitä unesta.

    Äänestä

  • puskaralli kirjoitti:

    että sinulla oli pieni, valkoinen ralliauto. Unessa halusin esitellä sinulle omaa ralliautoani (todellinen), ehdit kuitenkin häipyä siitä unesta.

    Siis sul on oikeasti kilpuri? Mul on kaks kilpurin aihiota(Corolla ja Golf), mutta kumpikaan ei ole valkoinen. Joskus kun/jos saan taas rahaa/aikaa, niin teen ne viimeisen päälle.

    Me tultiin viimeyönä Neste rallista, olihan taas mahtava reissu.

    Äänestä

Tarkemmin: magneettikuvausrekka.

Purkaa jonoja. Loistava.

Äänestä

mut revallinen kukka olis siisti :DD hähää
joo ei pitäis juoda iha nii pal kahvii.

Äänestä

tahansa, joka ei ole tarkoituksellisesti inha.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oma mielipiteesi kirjoitti:

Puska, kuvallinen rekka, kuvaton rekka.

Saa perustella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu