Vaihdoin muijan nuorempaan

Ja hoikempaan! Kyllä taas kelpaa olla mies.
5173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

'

Äänestä

On kiva juttu sun kannalta :D

Äänestä

Miten se mun kamu sanokaan ... kun mies täyttää 34, se vaihtaa kahteen 17 vuotiaaseen. Minusta tuo on aika lähellä todellisuutta joidenkin miesten kohdalla. ;)

Äänestä

niin sitä pitää :)

Äänestä

.

Niin, mitä sitten...????

.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iaskin..väärin kirjoitti:

Ja hoikempaan! Kyllä taas kelpaa olla mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu