Vittumaista kattella kaikkia kuumottavia puolituttuja beibejä, mitä löytyy esim. facebookista ja irc-galleriasta, kun toi nainen mitä olen nyt tapaillut ei ole yhtään niin hot.
Voisin ottaa yhden kauniin naapurintytön, kiitos. 18-23v, max pari miestä ennen mua, ja sitten hyvät tissit vielä. En varmaan kattelis nettinaisia.
Voisin ottaa yhden kauniin naapurintytön, kiitos. 18-23v, max pari miestä ennen mua, ja sitten hyvät tissit vielä. En varmaan kattelis nettinaisia.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Eihän sitä ei-niin-hottia ole mikään pakko tapailla? Tietysti sen hotimman saaminen vaatii sitä, että olet itsekin namu.
Tavismiehenä on pakko ottaa kun saa. Voi olla viimeinen nainen ikinä enää, joka antaa mulle seksiä.
Toista se on teillä naisilla, ei tarvitse varmistella tällaisissa asioissa. Seuraa löytyy AINA, vaikka nainen olisi millainen tahansa.
Rumalla naisella ei tee mitään.
Ei se varsinaisesti ole ruma, se vaan yrittää tehdä itsestään mahdollisimman ruman. Oikeastaan, jos saisin itse valita sille naisellisemmat vaatteet ja viedä johonkin meikattavaksi, niin se olisi tosi nätti. Harva nainen näyttää hotimmalta alastomana, mutta tämä näyttää. Yleensä naiset näyttää vaatteet päällä ( mahdolliset meikit naamassa) ihmisten ilmoilla ollessaan seksikkäämmiltä kuin sitten sängyssä.