Lumenen sellugeeli

Millaisia kokemuksia, ja kuinka pitkällä käytöllä?
2827
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Heippa!
Ostin Lumenen selluliittigeeliä noin kolme viikkoa sitten. Olen sitä säännöllisesti joka ilta hieronut reisiin. Mitään dramaattista muutosta ei tietenkään ole ilmaantunut, mutta on se iho pikkaisen silottunut. Ja tuntuu ihanan sileältä.

Äänestä
  • Olen käyttänyt Lumenea nyt kuukauden verran ja täytyy sanoa,että eihän se sitä syvällä kudoksessa olevaa selluliittia minnekään hävitä,mutta iho on sileämmän näköinen ja tuntuinen,samaan tulokseen en ole päässyt millään hyvällä kosteusvoiteella eli kyllä noissa geeleissä jokin tehoaa.Ajattelin kyllä kokeilla vielä jotain toistakin merkkiä,mutta totuus on,että yksikään aine ei imeydy niin syvälle,että selluliitti häviäisi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ljkj kirjoitti:

Millaisia kokemuksia, ja kuinka pitkällä käytöllä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu