Syksyn -10 muoti

Hei! Haluaisin kysyä, ovatko syksyllä vielä muotia sellaiset saappaat jotka yltää reisiin asti? Siis ylipolven yltävät? Ostin itse sellaiset tallinnasta mutta en en ole varma ovatko ne syksyn In juttu? Korkoakin niissä on melkein 8cm.
2475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ehkä heittää ne roskikseen... ne oli muotia vuonna -94, nyt niitä käyttää vain huorat...

Voi vittu! Mitä vitun merkitystä sillä on, et onks ne muotia vai ei!!! Jos sä oot ne ostanu, nii kai sä nyt käytätkin niitä!

Ootko sä joku vitun pissaliisa?

Äänestä
  • Taitaa olla kaikki "vanha" muodissa koska Kiinasta tuodut kengät ovat kaikki homeessa eikä voida myydä niitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tietoa janoava.. kirjoitti:

Hei! Haluaisin kysyä, ovatko syksyllä vielä muotia sellaiset saappaat jotka yltää reisiin asti? Siis ylipolven yltävät? Ostin itse sellaiset tallinnasta mutta en en ole varma ovatko ne syksyn In juttu? Korkoakin niissä on melkein 8cm.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu