HUIPPUTUTKIA JA LÄÄKÄRI PUSKAN

mukaan vain lautasmalli ja VIRALLINEN ravintoympyrä TAKAA TERVEELLISEN ELÄMÄN ALUSTA LOPPUUN .


Usko Puskaan VHH nurin kuskaa,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, hip hop hei !
184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

avaus Hyvä ruotsin sotaorpo liitto

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Urea Unto-veijo kirjoitti:

mukaan vain lautasmalli ja VIRALLINEN ravintoympyrä TAKAA TERVEELLISEN ELÄMÄN ALUSTA LOPPUUN .


Usko Puskaan VHH nurin kuskaa,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, hip hop hei !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu