Kyssä miehille

Marjelie

mitä ajattelette maksullisista naisista?

11

198

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MAKSAMAAN::.!!%##?+

      .

      muodossa jos toisessa

      .

    • päänsärkyä. Pitääkö minun muistaa, missä me ensi kerran tapasimme, missä naitiin ja missä ensi kerran suudeltiin. Jos minä muistan väärin sinänsä merkityksettömän abstraktin numerosarjan kuten mitä viimeksi maksoin tai lempiasennon, joudunko kuseen. Jos nainen muistaa nämä asiat, pitäisikö minunkin muistaa ne?

      • nounouenkerro

        se pitää muistaa kaikilta naisilta. Lempiasennot ja missä ensi kerran suudeltiin. Se jos jouduit kuseen, on vielä mukavampaa ihan henkilökohtaiselta kannaltani - siis huomattavasti jälkikäteen ajatellen :)


    • jo tosi kulunut aihe..mailman vanhimmasta ammatista..jos siihen ei liityparittamista tai seksiin pakottamista ja hommassa ei ole alaikäinen mukana niin on aivan sama mitä kaksi aikuista ihmistä tekee keskenään ja se on sovittu rahasta!

    • Palvelun tarjoamisen ymmärrän, mutten ymmärrä ostajien tarvetta hankkia sitä.
      (tietysti jotkut tietyt vammaiset ym. hankalasti pariutuvat voivat oikeasti tarvita tuota)

    • M51...

      Ei ole tarvinnut ajatella...

    • ,.,.,..,.,..

      ollaan tavallaan annettu kroppamme rahaa vastaan

    • tonou

      Mikään ei ole enää niin kuin ennen.

    • Hyväksikäyttöhh

      Ajattelen, että ompa hieno ammatti. Saa seksiä ja nautintoa tarpeeksi, ja siinä sivussa hyvää palkkaa. Ainut, että pidän sitä miesten hyväksikäyttönä, koska käytetään hyväksi miesten lähes luontaista vaistoa jakaa siementänsä mahdollisimman paljon, rahastamalla seksistä.

      • ;;;

        Buhahhahahha!! Joutuvat harrastamaan seksiä mitä vastenmielisempien ukkojen kanssa ja esittämään sitä nautintoa. Ei ihme että huorat on yleensä oikeasti lesboja. Tunnen muutamia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      1504
    2. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      62
      1455
    3. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      108
      1134
    4. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      122
      1082
    5. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      76
      756
    6. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      168
      701
    7. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      140
      664
    8. Eilinen

      Herättikö eilinen jotain ajatuksia?
      Ikävä
      52
      572
    9. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      372
      572
    10. Tajuan kyllä

      että molemmilla on omat elämänsä ja kuvionsa ja rakkaansa. En odota mitään enkä ole tunkemassa mihinkään. Kai silti saa
      Ikävä
      52
      515
    Aihe