Haittaako, jossei naisella oo

selvää jakausta päässään, vaan hiukset on mullinmallin:)
4116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ku joku mieshän voi aatella, et tollei oo hallinnassa mikää muukaa, jossei hiuksetkaa oo hallinnas:)

Toisaalt se mies on kyl oikeeski;(

Äänestä
  • Mukku meen käytä apuvälineitä seksis, ku aattelen et sois pettämist mummiestä kohtaan;(

    Äänestä

:D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ränksy kirjoitti:

selvää jakausta päässään, vaan hiukset on mullinmallin:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu