Nimittäin kaksi erittäin nättiä vaaleahiuksista lukiotyttöä katsoivat minua molemmat hymyillen istuessani autossa. Se oli jotenkin niin aidontuntuista vaikka näytinkin ehkä hieman "pöljältä". Olin rakastua heihin sillä silmäyksellä, mutta onneksi he jatkoivat matkaansa minun katsoessani haikeasti heidän peräänsä. Ja oli muuten neitsyitä ottaen huomioon sen eräänlaisen "tyttömäisyyden" mikä heidän silmistään paistoi. Oman luokan parikymppiset tytöt eivät tunnu enää miltään!
Elämäni YTM hetki
Vauhti
2160
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
mitään tekemistä yt-miehen kanssa, itse usein naureskelen ihmisille autossani ollessani niin ehkä hekin tekivät samoin tai ne oli jotain 14 vee likkoja nii saattaapi että oot oikeassa..
4-5 teinipissiksen lauma nauro keskellä kirkasta päivää ja sormella osoittaen yksi huuti toistuvasti: "Kattokaa minkä näkönen toi tyyppi on". En kuitenkaan kehdannut kysyä tytöiltä julkisellapaikalla kymmenien ihmisten edessä: "Paljonko maksaa?", ettei syyttetäisi seksinostosta alaikäisiltä ja näytti muutenki siltä, että heillä oli tosi paha olla. Eivätkä varmana olleet neitsyitä XD. Tää on kuitenkin ATM hetki, jossa onnistuin vielä säilyttämään malttini.
Mutta kerran tänä vuonna todella kaunis ruokakaupankassa sano mulle: "Kiitos ja hei" kun lähdin kaupasta, vaikkei varmana sanonu mitään kiitoksia parille edelliselle asiakkaalle, jotka oli jonossa ennen mua. Tunsin itseni tosi YTM:ksi.