Olen juuri lisävarustanut varustevarastoani neljän virallisen valkoisen takin muodossa.
Suosittelen täysijärkisyyden teeskentelemistä niille jotka kuvittelevat tämän aloituksen olevan suunnattu juuri heille (hämäyksenä monikossa).
;)
Suosittelen täysijärkisyyden teeskentelemistä niille jotka kuvittelevat tämän aloituksen olevan suunnattu juuri heille (hämäyksenä monikossa).
;)
Vastaukset 9
Vanhimmat
menemään.
Sinulla olemaan virallinen ajoneuvo?
*suunnittelee noutoreittiä*
Minäkin sain silloin valelääkärikohun aikaan idean ryhtyä parempipalkkaisiin valelentäjän hommiin. Tosin minulla on seitsemän valekapteenin uniformua. Noin muuten täysjärkisyys on aivan yliarvostettua. Katso nyt vaikka Eewaria, joka ainoana palstalaisena väittää olevansa täysissä sielun ja ruumiin voimissa ja kaikki muut ovat umpihuluja.
Ei saa herättää paranoiaan johtavaa huolestuneisuutta mahdollisissa noutokohteissa, sillä potilasturvallisuus on meille aina äärimmäisen tärkeää.
Valemaanmittarius olisi muuten mielenkiintoinen harrastus. Vaakituskone ja pari apulaista lyömässä uuden kiertoliittymän merkkejä satunnaisten ihmisten nurmikoille. Luonnollisesti huolellisesti videoituna ja myöhemmin nettiin laitettuna.
samaan kategoriaan kuin miehet Mustissa?
En siinä tapauksessa olisi kovin huolissani täysjärkisyydestäni.
Pohdin vain mikä tekee valkotakista virallisen?
Virallistaa valkotakkisuuden.
Tno 618 (mallin numero)
Koko -52
Määret täyttävän takinhan saa sitten mistä hyvinvarustellusta kirpparilta tahansa.
Ja jos ei niihin viitsi vaivautua:
http://www.tsuniforms.com/labcoats.html
Täällä muuten saisi näitä:
http://i.i.com.com/cnwk.1d/i/ne/p/2008/pocket_500x375.jpg
(itseasiassa voisi olla oikeastikin tarpeen)
Sain näköjään äsken tähän miinuspeukun.
Hauskaa että kohderyhmä osoittaa reaktioita.