Kenellä palstan naisella? Omasta mielestäniJazulla. Miehen pitää olla kaks metrii. Ok. Sen ymmärrän. itselle riittää kyl kunhan on yli 180.Mutta pete ja laskin--väärin on naamasta ihan naismaisen näköisiä. Ja ison munan tarvettakaan en ymmärrä, sehän sattuu. Jazun aviomies oli tosin kyl ihan kivan näkönen niissä halikuvissa :)
Kenellä teistä on huonoin miesmaku?
Kenellä teistä on huonoin miesmaku?
Vastaukset 23
Vanhimmat
geniosta tai dazusta innostuneet. hyi hitto. Ja tää naisen mielipide.
dazusta?
dazun tukinikit ovat.
raukka..
kauhee ihminen, kun olen kirpelaan korviani myöten rakastunut. G.m. tuli taas heittään klassiset provot väliin?
sä olet sympaattisempi kuin genio.
dazu on hallittavissa, toisin kun genio.
on mielenterveysongelmainen juoppo. Joo, vaikee hallita.
on lähinnä kiinnostuneet miehet, jotka käyttävät naisnikkiä, kuten pistaasia/sistina.
Niinku monte ja dazu?
dazu ei ole pistaasia/sistina.
ovat miehiä. Toisin kuin pistaasia ja sistina. Tai Timanttia...
on niin vitun helppo kusettaa. Timanttia on nainen juu. Mut..;)
Whatever...
sillä väliä. Nobodys perfect ;)
Meitä on joka junaan. Jotkut jää asemalle ja jotkut eivät selviä edes sinne asti...
http://www.youtube.com/watch?v=lBdzhx-KSVA
*vilkuttaa*
http://www.youtube.com/watch?v=8hC2LiQQxu8
:/
kullakin ja sä olet aika hakoteillä :)
Öitä!
vaikka nää viestit onkin hauskoja jollain tavalla, niin en voi olla ahdistumatta tän päivän jutuista. :(
En ole ollut koko päivää koneen äärellä, enkä lukenut kaikkia tämän päivän juttuja.Tietenkin joskus tympii keskustelujen aiheet, varmaan silloin kun koko päivän niitä katselee. Onneksi minulla ei ole aikaa istua täällä jatkuvasti, eikä ole tarvettakaan. Vilkuilen palstoja sieltä sun täältä ja vastailen tai olen vastaamatta, riippuu aiheista ja tuleeko ko. aiheesta jotakin mieleen jonka haluaisin sanoa. Toisinaan tulee mieleen että on joskus aiheet loppuneet, koska samat asiat pyörivät aina uudelleen ja uudelleen. Ensi alkuun luin ja kirjoittelin melkein joka aiheeseen, oli varmaan uutuuden viehätystä, mutta nyt ei ole enää sytyttänyt niinkään paljon.
Aioin tuossa jo mennä nukkumaan, mutta jäin lukemaan eräältä toiselta palstalta keskustelua ja virkistyin. Nukuinkin jo välillä kun viimeöiset unet jäi vähiin (3 h) ja ulkona oleminen ja sauna alkoivat väsyttää.
Jos on jatkuvasti ns. toisten hampaissa, varmaan ahdistaa. Eikä kaikkia asioita aina voi ottaa huumorinkaan kannalta, vaikka haluaiskin. Koeta kestää :)
niinkään se, että olisin ollut jonkun hampaissa, vaan se, mitä ite sanoin ja kaikki siihen aiheeseen, mihin sanomisenikin liittyi, liittyvät kärhämät. Ahdistaa, kun haluaisin tehdä jonkun onnelliseksi ja tuntuu olevan niin paljon onnettomuutta ympärillä täällä. Itkettiin tänään ihan turhasta asiasta, vaikka kaikki on hyvin.
Kiitos sulle kirjoituksestasi.