24 000 pusua Veijolle

558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mattilalle Ballerina haluaa antaa 100 000 suudelmaa, tuossa oli vain 24 000
ah miten romanttista, ,,,,

Äänestä
  • Ei halua. Mattila on MAHO ryhävalas!!!

    Äänestä

  • 100 000 000 x 10 potkua hanuriin ja BASSO-puolelle

    Äänestä

23999 olisi riittänyt.

Äänestä

se oli Tanjalta!!! Tarkistin IP-osoitteen,,,,,
Tanja pusutteli Veijoa,,,,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pusu pusu pusu kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=g_ayOr4JVHE&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu