cheerleading harrasteryhmä??

Hei,, oon nyt 3 vuotias tyttö, ni mietin että onkohan jossain helsingin seudulla mahdollista alkaa harrastaa tätä.. Ajattelin että olisi kiva mennä ihan vaan harrastus ryhmään, eli ei kilpa... Muttavoisiko joku ehkäpä auttaa minua? :--D
5601
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tarkoitin siis 13 vuotias ei 3 sorry :--D

Äänestä

nii ja si on funky team ja golden spirit (: niiltki kyl harrasteryhmii löytyy (=

Äänestä
  • cheerleadingin on ihana laji. toivottavasti pidät :D

    Äänestä

Onkohan porissa mitään cheerleadingia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä :) kirjoitti:

Hei,, oon nyt 3 vuotias tyttö, ni mietin että onkohan jossain helsingin seudulla mahdollista alkaa harrastaa tätä.. Ajattelin että olisi kiva mennä ihan vaan harrastus ryhmään, eli ei kilpa... Muttavoisiko joku ehkäpä auttaa minua? :--D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu