Tekisi mieli naista

Vaan kun en tiedä, olenko niin ruma etten saa ravintolasta seuraa tai saattavat nauraa jos koitan onnea. Ei meinaan naiset ole paljoa elämän aikana lähestyneet. Ja yleensä miesporukassakin minä jään seuraajan osaan.
1529
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vaan rohkeasti koittaa onneasi. Jos joku on niin idiootti että nauraa tai muuten kettuilee sulle, niin omapa on mokansa. Kieltäytyä voi myös ystävällisesti.

Mulle kävi niin, että päädyin sänkyyn ei niin kovin komean miehen kanssa. Hyvin sujui ja osasi asiansa, paremmin kuin moni hyvännäköinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi huilu kirjoitti:

Vaan kun en tiedä, olenko niin ruma etten saa ravintolasta seuraa tai saattavat nauraa jos koitan onnea. Ei meinaan naiset ole paljoa elämän aikana lähestyneet. Ja yleensä miesporukassakin minä jään seuraajan osaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu