Naiset!reilu

Mitä ajattelisitte jos netin kautta tapaisitte ihan ok- miehen. Tämä mies olisi jo reilusti yli 40 vuotias ja asuisi äitinsä kanssa? Olisi koko ikänsä asunut näin eikä hän haluaisi muuttaa pois mamman helmoista? Mies ei olisi koskaan ollut naimisissa eikä hänellä olisi lapsia. Ainoa mitä hänellä olisi, olisi syvä viha naisia kohtaan.
12305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Kuule aika säälittävä tapaus, noita on aika paljon kuulemma.

Äänestä
  • Sinä ET KOSKAAN SANELE MULLE EHTOJA, PAINA SE JO MIELEESI!
    Ja aloitus oli naisille vai mitä?

    Vai oliko aloitus sinulle?

    Äänestä

  • vituuks määit naisille tääl mee mudes helmoihin itkee

    Äänestä

  • syykistyt monte monte rikokseen tunnistettavasta henkilöstä juuri nytten, eikä se raasu muuksi muuta toimintaasi. Kunnianloukkauks mustamaalausmielessä julkista keskustelupalstaa käyttämällä. Pidä näppikset kurissa

    Äänestä

  • Vastaa mihin rikoksiin syyllistyn, kykenetkö vastaamaan?

    Äänestä

  • alat humalassa sekoilla kukaan sepityksestäsi saa tolkkua, kirjoitusvirheitäkin tekstissäsi enemmän kun ekaluokalaisella lapsellaa

    Äänestä

  • montesika. kirjoitti:

    alat humalassa sekoilla kukaan sepityksestäsi saa tolkkua, kirjoitusvirheitäkin tekstissäsi enemmän kun ekaluokalaisella lapsellaa

    hermostunut. Siksi kirjoitusvirheitä.

    Äänestä

  • taidat palstan pahin naistenvihaaja olla. sinä taidatkin palstan jokaisesta naisesta törkyaloituksia tehdäkkin, myös ketjun aloittajasta.
    Pst. Olen vaan vierailija 8 megasella yhteydelläni

    Äänestä

Onko tuommoisia mammanpoikia oikeesti olemassa????? oikeen äidin pikku vellihousu. Kukaan nainen tuomoista miestä päiväänkään jaksaisi katsella, itkisi äiteensä äääh naiset kiusaa äitee tuu auttaa äääh

Äänestä
  • Niitä ON! He ovat sinkkuja kun hakkaa naisia. Ainoa kontakti naisiin on netti. Netin kautta sitten "lyövät" jollain "raiskaus"- tms asioilla kun ei nyrkki yllä fyysisesti tänne saakka.

    MEREEN!

    Äänestä

kun omaa äitiäänkin alistaa palvelijakseen. Sen ikäinen mammanpoika ei enää yksin selviydy, eikä kenenkään naisen kannata huolia.

Äänestä

hui, ihan kuin siinä psyko leffassa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


zisel kirjoitti:

Mitä ajattelisitte jos netin kautta tapaisitte ihan ok- miehen. Tämä mies olisi jo reilusti yli 40 vuotias ja asuisi äitinsä kanssa? Olisi koko ikänsä asunut näin eikä hän haluaisi muuttaa pois mamman helmoista? Mies ei olisi koskaan ollut naimisissa eikä hänellä olisi lapsia. Ainoa mitä hänellä olisi, olisi syvä viha naisia kohtaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu