Mitä sinä ajattelisit, jos olisit treffeillä miehen kanssa leffassa ja kun leffassa on intiimi tilanne, mies sanoisi "onpas komea mies" ? Eli ei huomioi samassa kohtauksessa olevaa naista laisinkaan.
Mies tykkääkin miehistä?
gayish?
61215
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
onpas moukka mies, kun ei osaa pysyä hiljaa elokuvan ajan.
Siis itse et saattaisi sanoa jostain näyttelijästä, että onpas kaunis nainen? On kyllä tosi outoa....
Olisin huolestuneempi, jos mies tokaisisi: "Onpas kaunis mies!"
:> :>
http://omglol.kerrolisaa.com/1/753.jpg
Yrittää urkkia, millainen miesmaku sinulla on.
No ainakaan en tuollaisen perusteella menisi päättelemään, että mies olisikin kiinnostunut miehistä. Miksi hän minun kanssani olisi treffeille lähtenyt, jos häntä kiinnostaisi vain miehet? Ellei sitten kyseessä olisi joku iso väärinkäsitys (hänen mielestään olisimme ulkona vain kavereina).
Itsekin saatan kehua jotain naista kauniiksi tai jopa seksikkääksi, eikä se tarkoita, että olisin kiinnostunut naisista. :)