kuka

tunteeko kukaan ronnya rovaniemeltä?
12622
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ei.

Äänestä

Tunnen

Äänestä
  • kukas se tyyppi oikeen on

    Äänestä

Minäkään en tunne.

Äänestä
  • Kyseessä oleva tyyppi on Rovaniemen homoikoni.

    Äänestä

  • Perä-Pertti kirjoitti:

    Kyseessä oleva tyyppi on Rovaniemen homoikoni.

    minun akkaa paneskeli on itekki varattu

    Äänestä

  • nivavaara kirjoitti:

    minun akkaa paneskeli on itekki varattu

    Juuri niin tein ja jatkan samaa rataa. Panen kaikki kaksilahkeiset, olenhan 21 cm varustettu ja ulkonäkö komeaakin komeampi. Siis kun päästätte akkanne yksi ulos, olen minä siellä vastassa. Syyttäkää itseänne.

    Äänestä

  • Ronny2010 kirjoitti:

    Juuri niin tein ja jatkan samaa rataa. Panen kaikki kaksilahkeiset, olenhan 21 cm varustettu ja ulkonäkö komeaakin komeampi. Siis kun päästätte akkanne yksi ulos, olen minä siellä vastassa. Syyttäkää itseänne.

    Ethän sinä poikariepu pane kuin miehiä, kyllä kaikki tietää sinun tapasi, tule rohkeasti ulos kaapista. pilisikin on kuuleman vain 2,1 cm pitkä nysä ja aivosi kupan runtelemat.

    Äänestä

No ei

Äänestä

en tunne

Äänestä

1970-luvulla Wigwam-yhtyeessä soitti rumpuja Ronny Österberg. Oisko se se?

Tosin ei ollut Rovaniemeltä ja taisi kuolla jo samaisella vuosikymmenellä muuta en mie muita tiiä.

Tunnetko sinä muuten Anteroa Parkanosta?

Äänestä
  • Pavosen Heskaa heinolasta?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nivavaara kirjoitti:

tunteeko kukaan ronnya rovaniemeltä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu