Miten nainen suhtautuu mieheen,

joka on ihan käsi teknisten ongelmien edessä? Kuka nainen haluaa pelokkaan miehen?
Eikö ole ihana näky katsoa ikkunasta, kuinka mies propaa autoaan lauantaiaamuna kello 9.00 vetäen samalla sauhuja röökistään?
1110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

puottaen iskusta tupakan jonka heti nöyrästi nostaa takaisin huulilleen imien sitä intohimoisesti ja myöhemmin hakeutuu tikattavaksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokvaat kirjoitti:

joka on ihan käsi teknisten ongelmien edessä? Kuka nainen haluaa pelokkaan miehen?
Eikö ole ihana näky katsoa ikkunasta, kuinka mies propaa autoaan lauantaiaamuna kello 9.00 vetäen samalla sauhuja röökistään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu