hyvä naisten pyörä 60v naiselle

suositteluja. runko mentävä alas että 159cm saa heitettyä jalan yli. vanha helkama vm n.92 on liian raskas ajaa
1209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

1) Vanhan fillarin huollattaminen kuntoon. Mm. renkaisiin ja niiden rullaavuuteen kannattaa kiinottää huomiota.

2) Uusi mummis tai sen modernimpi muoto. Helkamalla on seniorimalliksi mainostettu Senator. Itse vaihtaisin tuosta suoralta kädeltä renkaat ja satulan kapeampiin.

3) Vähän epäortodoksisempi vaihtoehto olisi joku moderni citysinkula. Spessun Globe-mallistosta voisi löytyä sopiva.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja uusi pyörä kirjoitti:

suositteluja. runko mentävä alas että 159cm saa heitettyä jalan yli. vanha helkama vm n.92 on liian raskas ajaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu