genio= Raivo ruusna

Postaa tänne kuvasi!!! että me voimme tarkistaa ettet ole Raivo Ruusna, olemme kuulleet eräiltä tahoilta vihjeitä.
3104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on muovipussi käsilaukkuna ja olen hieno! :D

(No muistan lukeneeni joskus, et Ruusnan tyttöystävällä oli sellainen käsilaukkuna)

Äänestä
  • Alex lepajoella oli sukkikset kasvoilla:)

    Pläsähti sämpylä näytölle****

    Äänestä

  • Gruusna. kirjoitti:

    Alex lepajoella oli sukkikset kasvoilla:)

    Pläsähti sämpylä näytölle****

    Ei edes pannkissa :]

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gruusna. kirjoitti:

Postaa tänne kuvasi!!! että me voimme tarkistaa ettet ole Raivo Ruusna, olemme kuulleet eräiltä tahoilta vihjeitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu