tänään antaa tulla vaan ettehän ennenkään ole valehtelemista,solvaamista sekä ps.kan kirjoittamista/puhumista vältelleet .
Ketäs kaikkia mustamaalatte
x
4144
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
No eikö viellä ole olut tölkki sihahtanut kyllä siellä on sanansäilää osanneet käyttää ilman oluttakin mitäs te itseänne häpeilette vai onko pullonpalautus jono wc.hen noin pitkä että ei millään ehdi solvata kaikkia jotka eivät ole kuin te keksikää nyt meillä on kyllä aikaa tässä odottaa .
sieltä naunou joka on hyvinkin piikikäs antamaan vastauksia olettamilleen härhöille ja siten on todistanut itsensä olevan tasolla jota en säälistä häntä kohtaan kirjoita mutta antakaa nyt tulla pontikka pertit sekä muut kete rahkoset sitten sinä nigerialaisen tyttis mitäs siellä ujostelet näppäimistöltäsi on lähtenyt tekstiä tänne palstalle että sinuna katselisin vähän tarkemmin ympärillesi.
ihan siistiä ironiaa. Ei huonoa ollenkaan. Tässä on sitä samaa aina huvittavaa huumoria, joka kukkii valittamisesta valittajien tuohtuneissa valitusvirsissä. Tahtoen tai tahtomattaan, mutta joka tapauksessa saa hymyilemään. Myös miettimään, niin kuin melkein kaikki, mikä elämässä eteen tulee.
Miksi?
sinä ruskesilmäinen minun silmissäni pikku likka joka pyörit noiden linnan herrojen kanssa sinua kanssa säälistä ainoastaan luen. Nämä kaikki jotka pyöritte tölkkien kanssa vasikoitte toinen toisa sekä saatte turpaan ja satikutia yms. eiköhän ole tullut kerralla selväksi että teidän seuraa en kaipaa mutta miten se suu joka kiittää jumalaa sekä kehuu armossa olevansa samalla suulla, näppäimistöllä herjaa solvaa sekä mustamaalaa ihmisiä täällä mikäs nyt :) tuli kun isot miehetkin menee äitien esiliinojen taakse piiloon.
nyt vaan kertaatte kaikkea sitä mitä olette palstalla harjoitelleet sekä sähköinsinööri kanssa laittaa johtonsa navat oikeisiin kaapeleihin .