ylläpito herätys...
Nimimerkki pistaasia on miespuolinen
timanttia-poju
6171
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
ite oot kasvis!
Oli ne mitä lajia tahansa, itsekukin ne mukanaan kantaa.
ihan rehellisesti sanoen.. Mehän ollaan timanttian kanssa vanhoja poikia viiksekkäitä. Tavataan joka päivä tuossa lähiön bingo-salissa ja nauretaan näille palstajutuille. Joskus lauletaan siellä karaokeakin yhdessä eläkeläisrouvien kanssa, mutta kerran tuli häätö kun laulettiin liian kovaa ja sävelen vierestä (en ymmärrä?).
p.s Timanttia, tänään tulen myöhässä..pitää huoltaa rollaattori. Mutta voit tilata jo kahveet ja viinerit valmiiksi pöytään..
XD
on poikarakkaussuhde, mutta ei kerrota siitä kellekään, sillä tiedän pari puskahuutelijaa, jotka heti haluaisivat liittyä kerhoon ;)
järkyty kultaseni, mutta olen myös katsellut muutamaa 90 rouvaa sillä silmällä :D
kuuluu. Pistaasia on ehkä mies, so what. Ei ole kiellettyä esittää eri sukupuolta kuin on. Mitkään säännöt eivät sitä kiellä.