tuliko muille vuodesta 2008 asti laskua lapecosta,mulle tuli,samoin viimevuodelta,aika outoa,että monelta vuodelta ja nyt vasta,onkohan tässä laitaa,kysun vaan?
taas lapeco
roskari
2335
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Sinun täytyy ottaa yhteyttä sinne netinkautta tai puhelimella,kyllä asiat hoituu ainakin luulen.Meillekkin tuli lasku ja sielä sanottiin,ettei meille olis pitänyt tulla se on aiheeton.Sen koomin ei ole laskuja näkynyt.
Kyllä tuli parin vuoden laskut.Silloin kauan sitten ,kun ensimmäiset laskut tulivat tein valituksen niistä koska en käyttänyt niitä palveluja.Nyt sitten tosiaan uudet laskut tulivat ja maksoin koska en aio lähteä käräjille niiden takia ja vien sitten ne roskat keräily pisteeseen.Onhan se kovaa rahastusta ja aivan älytöntähän Muonion oli liittyä koko Lapecoon, koska täällähän on Malilan palvelut pelanneet aivan hyvin.