Vilkasta on

Kyllä on Kalotin suurimmassa kaupassa aivan älytön vilske. Justiinsakin tuli ainaki yksi ihminen ulos ja toinen meni sisälle. Kassat kilisee rahan äänellä!

http://213.216.201.204/local/viewer/l_axiscam.html
8581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

olekkos koskaan nähny kauppaa, jonne kaikki päivän asiakkaat tunkee yhtä aikaa sisään ja ulos? mie en.

Äänestä

Länsirannallakin peräti kaksi autoa

Äänestä

katoppa parkkihallin kameroista,ihan pikkusen eri meininki...muutama auto enemmän kuin 2....

Äänestä

katoppa parkkihallin kameroista,ihan pikkusen eri meininki...muutama auto enemmän kuin 2....

Äänestä
  • joku perkuleen tolpuusi ajanu "eepparattorilla" lippukoneen kylkeen :) hahhaaa lippumasiina ihan vinossa ja eepan ovi plintassa :=)

    Äänestä

  • yrpäjaillu kirjoitti:

    joku perkuleen tolpuusi ajanu "eepparattorilla" lippukoneen kylkeen :) hahhaaa lippumasiina ihan vinossa ja eepan ovi plintassa :=)

    eilenkö? olikos ihmis vahinkoja?

    Äänestä

HIljasta on ko huopatossutehtaassa. Pytinginhän piti vilkastuttaa keskustaa, autojakin piti kaupungintalon vilkkaimmassa mielikuvituksessa pyörimän Tornion keskustassa kymmeniä tuhansia. Hehe.

Äänestä
  • ennen oli yhtä ruuhkaisaa =) (ei ketään)..ei mitään vaikutusta ostarilla suuntaan tai toiseen -95 jälkeen ei edes kukaan vaivaudu pilluralliin iltaisin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kauppias ite kirjoitti:

Kyllä on Kalotin suurimmassa kaupassa aivan älytön vilske. Justiinsakin tuli ainaki yksi ihminen ulos ja toinen meni sisälle. Kassat kilisee rahan äänellä!

http://213.216.201.204/local/viewer/l_axiscam.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu