Olisi näin miehen näkökulmasta se sopivin suhteen muoto jota haluaisin. Asuttaisiin molemmat tahoillamme, tavattaisiin ja oltaisiin yhdessä silloin kun molemmista siltä tuntuu, istuttaisiin iltaa, käytäisiin lenkillä, nauttisimme seksistä niin viimeisen päälle, estottomasti, ja sitten taas molemmat voi halutessaan tavata muita miehiä/ naisia ilman mustasukkaisuutta. Joskus ehkä kimppaakin/ parinvaihtoa mikäli molemmat haluaa aidosti. Mielestäni jo 50v voidaan nauttia erotiikasta/ seksistä mielin määrin ilman estoja, kun useimmiten mahdolliset lapset jo pois jaloista. Tätä haluaisin, mutta missä samoin ajatteleva 50v nainen ? Miltä kuulostaa tälläinen elämän tapa, mielipiteitä ?
Varttuneempien vapaa ?
Naista vailla !
51105
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Naisen näkökulmasta sopivin suhteen muoto olisi: asuttaisiin omissa osoitteissa, tavattaisiin ja oltaisiin yhdessä kun molemmille sopii, istuttaisiin iltaa, käytäisiin lenkillä ja nauttisimme myös seksistä. Kimppakivan voi unohtaa. Mistä löytyisi tällä tavalla ajatteleva 50v mies?
Se kimppakiva, ja oltava vain yhden hyvän naisen kanssa seksistä/erotiikasta nauttien. Ajattelin vain että parinvaihto ja vastaava piristäisi suhdetta, antaisi aina jotain uutta, ei pääsisi kyllästymään sehän on pahasta. Kyllä tyytyisin yhteen naiseen jolla mielikuvitusta riittävästi , ettei alkasi ikävystyä samaan.
miehellä vaatimuksia,pysty parempaan!! Onko seksi elämässä pääasia???
Ehdotus tuntuu hyvälle.
Nähtäisiin tarvitaessa käytäisiin lenkillä
ja nautitaan myös toisistamme.
En halua kimpaa koskaan.
Sun tarvitsee vastata mun säkö/postiini niin siten sovitaan paremin
asiasta.
Halu koita sinua.Mille osotetta.