ruoan ystävä

Hei.
Uusi kreikkalainen ravintola avannut Rovakadulla, Onko hyvä ruoka? Millainen hintataso?
4310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

lomalle Kreikkaan, rahasi ovat jo iellä...

Äänestä

Ruoka on kuulemma surkeaa ja maistuu epämääräiselle.. olen kerran aikaisemmin käynyt ja viime kerralla saimme vaimon kanssa niin surkeaa palvelua, ettemme ole ikinä saaneet. Ruoka oli kylmää ja maistui oudolta. Oli kyllä viimeinen kerta siinä ravintolassa..

Äänestä

kävimme ovella, lähdimme pois, hintataso on p...stä.

Äänestä

Ruoka oli ihan ok, muttei ole kreikkalaista nähnytkään. Lohkoperunat samoja mitä saat kaupan pakastealtaasta ja jäätelö tulee valiolta:(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fetajuusto kirjoitti:

Hei.
Uusi kreikkalainen ravintola avannut Rovakadulla, Onko hyvä ruoka? Millainen hintataso?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu