Turhaakin turhempi tää suomi24 treffit...

Turhaakin turhempi koko treffit osio. Kaikki ongelmaisimmat ja nirsoimmat pyörii tällä palstalla voi sanoa.
Ei voi kehua mitenkään kyllä tätä palvelua. Turha odottaa viestejä tai muutakaan täällä.
Samat naamat tuntuu vielä pyörivän vuodesta toiseen täällä kun eivät löydä mittää.
1196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Meinaan ajattelin itse puolitosissaan jutella tai tavata jonkun, heh, aidon ihmisen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JaPeKa kirjoitti:

Turhaakin turhempi koko treffit osio. Kaikki ongelmaisimmat ja nirsoimmat pyörii tällä palstalla voi sanoa.
Ei voi kehua mitenkään kyllä tätä palvelua. Turha odottaa viestejä tai muutakaan täällä.
Samat naamat tuntuu vielä pyörivän vuodesta toiseen täällä kun eivät löydä mittää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu