Kuuluuko vielä rukoilla?

dazu esitti toiveen esirukouksesta kirpelän puolesta. Jatkanko vielä vai joko saa lopettaa?
388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

moinen hölynpöly, HULLUJA ei rukouksilla paranneta!

Äänestä

keksinyt sairautensa, jotta pystyi vaihtamaan mut kahteen ukkoon. Eli se kirpelan syöpä on ne kaksi miestä.

Äänestä
  • .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kädet väsyy kirjoitti:

dazu esitti toiveen esirukouksesta kirpelän puolesta. Jatkanko vielä vai joko saa lopettaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu