Jos ei nää sheriffit seuraa keskustelua niin onpa huono homma... suurin osan tän palsta jutuista vois ohjata USKONNOT- ja PERSU-palstoille. Jos ei kykyä riitä, niin lopettakaa koko palsta. Tää palsta monikulttuurista suhteista ei vaan enää toimi. Kaikki oikeesti monikulttuurissan suhteissa elävät keskustelevat muualla. Joten pistäkää piste tälle paska-palstalle jossa tehdään vaan persujen vaalikampanjaa.
Palstan ylläpidolle tiedoksi...
husyn du8
1253
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
sinulle.
Tiesitko etta palstalla ei ole sheriffia?
Kaikki entiset palstan sheriffit olivat muslimeiksi kaantyneita musukuukerinpatjoja ja sensuuri oli sen mukainen. Nyt asiat ovat hieman paremmin.
Toisekseen, vain amalia kaarteineen taalla toitottaa perussuomalaisten vaalipropagandaa. Itseasiassa epailen vahvasti onko palstalla ensimmaistakaan perussuomalaista. Maahanmuuttokriittisia onkin sitakin enemman. Kaikilla alkaa olla mitta taynna musukuukerien sikailua.