Gallup palstan naisille!!!!

Jos heräisit vierestäni aamulla "hyvin nukutun yön" jälkeen, niin minkälaisen aamiaisen laittaisit minulle ja itsellesi.


ps. olen aamu-uninen
4125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ai ai, millaisia juttuja modelli osasikaan tehdä peräpäällään. Ehkä minun kuitenkin on rehellisyyden nimissä kerrottava hänelle HI-viruksestani, mutta vasta sen jälkeen kun olemme nauttineet piiiiitkän romanttisen aamiaisen sängyssä

Äänestä
  • Aloittaja

    tämä on asiapalsta ja kysymykseni oli naisihmisille.

    ps. en tykkää Sertistä

    Äänestä

Ei ookaan pitkään aikaan ollut ketään joka osaisi sitä arvostaa, tosin en tiedä sinunkaan mielipidettä.

Äänestä
  • Aloittaja

    Giniä:D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


modelli kirjoitti:

Jos heräisit vierestäni aamulla "hyvin nukutun yön" jälkeen, niin minkälaisen aamiaisen laittaisit minulle ja itsellesi.


ps. olen aamu-uninen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu