Olen kuullut monesti naisten suusta, että se Don Johnson on niin komea, ainakin nuorempana oli.
Haluaisin näin heteromiehenä kysyä, että mikä hänessä on niin komeaa, hän ei ole edes pitkä mies.
Mikä noissa kasvoissa viehättää, tekee hänet komeaksi, pistän muutaman kuvan, kiitos teille naiset jos viitsitte anaylosoida/vastata.
http://behindblondiepark.com/wp-content/uploads/2010/08/don_johnson.jpg
http://www.the-planets.com/star-biography/Don-Johnson-Biography-2.jpg
http://images.allmoviephoto.com/1999_Goodbye_Lover/don_johnson_goodbye_lover_001.jpg
http://www.mamapop.com/wp-content/uploads/2010/08/Don-Johnson-Sonny-Crockett-miami-vice.jpg
http://www.ozon.ru/multimedia/person_photo/don_johnson.jpg
Eli ihan mielenkiinnosta haluasin kysyä, että mikä tuosta miehestä tekee "sen jonkin", olen aika useasti menneinä vuosina kuullut, että Don Johnson on komea mies.
Eli kysymys on, että mikä hänen kasvoissaan on "se" juttu, onko ne silmät, nenä, kampaus vai mikä?
Vastauksia odottelee heteromies, joka on muuten Don Johnsonia pidempi. : )
Mikä hänen kasvoissa
18
2006
Vastaukset 18
- vgtfdesc
En ole kyseisestä herrasta ennen kuullutkaan, mutta onhan tuo tosiaan noiden kuvien perusteella ihan komea.
Kysymykseen vastaisin, että silmät ja suu ovat vain jotenkin kivat. Vetoava katse. Naama kokonaisuudessaan on sekoitus söpöyttä ja miehekkyyttä.
Eikä se pituus niin ensiarvoisen tärkeää taida useimmille naisille olla. Toki pitkiä pidetään keskimäärin paremman näköisinä kuin lyhyitä, mutta enemmän ne muut piirteet ratkaisevat komeuden arvioinnissa. - nuorempana ois parem
Kauniit silmät ja aistillinen suu. Eipä sitä voi ihannemieheltä muuta toivoa!
- 4tgzg45 rt
Sillon se alligaattori asuntoveneessä. Tsiksit diggaa just tommosta.
- :(((((
yhtään minun mieleen tuo mies....phyi
- ave vaan
:((((( kirjoitti:
yhtään minun mieleen tuo mies....phyi
miellytä roikkuluomineen yhtään.
- siinäpä se
kivat kasvot kokonaisuudessa.
- sgdfgfgdfg
Don Johnson.
http://www.youtube.com/watch?v=4ew74qY9cmg&feature=related
Onko komea? - vastaus..
Ei mikään.
- yhtään!
nappaa sit
- inka88-
Ei liian päällekäyvän, hyökkäävän näköinen. Sellaisen miehen näköinen, joka voisi olla ystävällinen, mukava ja jonka kanssa voisi jutella ja joka kuuntelisi. Ei sitä miesten ainaista egopöhötystä, minäminäminä... Ainakaan ulkonäön ja katseen perusteella.
- inka88-
Lisäys vastaukseeni. Toisin kuin miehet luulevat, miehen pituus ei kaikille naisille ole ollenkaan tärkeä seikka. Esim. onhan meitä lyhyitäkin naisia. Ja keskimäärin keskimittainen nainen (165 cm) on lyhyttä miestä (alle 174 cm?) lyhyempi.
- pituus
inka88- kirjoitti:
Lisäys vastaukseeni. Toisin kuin miehet luulevat, miehen pituus ei kaikille naisille ole ollenkaan tärkeä seikka. Esim. onhan meitä lyhyitäkin naisia. Ja keskimäärin keskimittainen nainen (165 cm) on lyhyttä miestä (alle 174 cm?) lyhyempi.
Jep, hajosin kanssa tolle kun aloittaja jankutti kahteen otteeseen pituudesta.
Jos don johnsson oli n.177 cm niin mitä välii jos joku on pidempi? tuo on hyvä mitta.
Voipi olla että aloittaja on sellane 185cm, mutta kasvot taas sellasii kun kadulla näkee vitusti...eli...no...
- 80's
pituus on se tärkein, vaikka olisitkin pitempi ja naama kuin rullatuoli puhumattakaan kropasta niin se pituus on sivuseikka..
- ...
nyt muhun mitenkään tajunnan räjäyttävää vaikutusta tee, ja parikymmentä vuotta liian vanhakin tuo on mulle. Mutta ymmärrän kyllä miksi monet naiset näkee kyseisen miehen komeana. Ihan miellyttävän ja mukavan näköinen tuo on ja nuo silmät näyttäs kans sellasilta, mitenhän sen nyt sanois, sielukkailta. Ja pituus ei todellakaan oo mikään tärkein kriteeri miehen komeutta arvioitaessa. Paljon tärkeämpää on se miten mies kantaa itsensä, miten liikkuu, millainen on ryhti..
- rgertertert
Eikö hän muka ole viehättävä naisten mielestä?
http://www.youtube.com/watch?v=FQ8Of5As9b0&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=RfedH6gXrgQ&NR=1 - tässä vastaus
miehekkään näköinen, sopusuhtaiset kasvonpiirteet ja hyvinmuodostunut suu. Jykevä leuka.
- nainen karjalan
Jaaa-a, mielestäni linkkiesi mies ei ollut komea.
- Anonyymi
Nam mikä mies. Ihanat silmät ja se hymy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Törkeä petosepäily Suomussalmella
Uutisoi maikkari. Uhrin nimiin on nostettu pankkilainaa, hänet on saatu sijoittamaan hevosiin ja ostamaan autoja. Ei ta361645- 88987
Kysymys miehille ...
Kertokaapas miehet, että miksi monille miehille on niin hirveän tärkeää määritellä mitä mies saa tehdä ja mitä ei ja mil290839Ttp:llä kuontalot ojennukseen
Ttp n yrittäjä ilmoitti facessa, että ttp: n tiloihin tulee lokakuun eka vkl parturi. Se tulee parturoimaan vähävaraiste75770Poliisi etälamautti, sitten pahoinpiteli
Vaikeasti kehitysvammaisen niin vakavasti että kuoli pian sairaalassa. Ei osannut kehitysvammainen heti noudattaa polii259725Itsensäpaljastelija
Mikä juttu tämä nyt on. Ulkomaalainen ahdistelee naisia simpsiöllä Ei pysty lukea Lapuansanomista juttua loppuun asti. O45705- 69684
- 33603
- 74587
Mies, olen pahoillani kun olen kuvitellut
Että pitäisit minusta. En sitä mistään tähdistä kuitenkaan lukenut, mulle vaan tuli jostain semmoinen tunne, kun itse ty57584