miten syviä vatsalihaksia?

pömppömaha 16v. :((

olen tässä pari vuotta ihmetellyt kun olen muuten mallinlaiha mutta järkyttävä pömppis. Sittemmin olen ymmärtänyt että en ole läski, vaan tuo pömppis johtuu syvien vatsalihasten puutteesta. muut vatsalihakset minulla on erinomaiset! kysyisin siis että miten millä liikkeillä (kotona) saisin syviä vatsalihaksia? olisin tosi kiitollinen vastauksista! tää on ihan hirveen näköstä ku on muuten laiha mutta maha tommone karsee pömppis ja selkä hirveen kaarella !!

1

583

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • EAppulii

      Moi! Mää harrastan rytmistä ja joukkuevoimisteluu 4kertaa viikossa. Me tehään joustoja, pitoja ja kaikkee muuta yhtä tylsää:). Oon reenannu noin 1vuoden. Mulla on vaikka itte sanonki tosi kovat vatsalihakset. kyl ne siitä alkaa kehittyyn! Onnea!:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      119
      2440
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      40
      1582
    3. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      644
      1028
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      106
      993
    5. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      962
    6. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      98
      916
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      875
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      720
    9. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      70
      706
    10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      31
      706
    Aihe