Homot ja varatut

Sinkkunaiset kun lähtee hakemaan baarista yhden yön juttuja he hakevat melkein aina varattuja miehiä tai homomiehiä.Olen huomannut tämän asian mistä tämä johtuu?
1199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Johtuu siitä että nuo ihmiset ei jää roikkumaan eikä riippumaan pääsee saman tien eroon hommien jälkeen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ville-29 kirjoitti:

Sinkkunaiset kun lähtee hakemaan baarista yhden yön juttuja he hakevat melkein aina varattuja miehiä tai homomiehiä.Olen huomannut tämän asian mistä tämä johtuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu