Millaisia olette ihastuneena?

Ihastuksen seurassa..?

Itse ainakin höpötän ihan kummia ja olen ihan jäässä.. Monta miestä jäänyt elämästä, kun en vaan ole pystynyt olemaan normaali itteni.
1103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja pitää päästä naimahan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Weeauriot kirjoitti:

Ihastuksen seurassa..?

Itse ainakin höpötän ihan kummia ja olen ihan jäässä.. Monta miestä jäänyt elämästä, kun en vaan ole pystynyt olemaan normaali itteni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu