Ikisinkkuuteeni on selvät syyt: Kaikki parhaimmat ja upeimmat miehet joita yökerhoissakin aina tapaa ovat poikkeuksetta kiinostuneita vain miehistä tai sitten naimisissa olevia miehiä. Varmasti on muitakin jotka tappelee samoissa ongelmissa?Olenkin alkanut jo valmistautua siihen että joutuu loppuelämän elämään täysin yksin.Mies kelpaisi kun se olisi tuollainen tasokas juuri mitä nuo homot tai naimisissa olevat näyttää olevan.Ikävää että se menee näin tämä homma.
Syyt sinkkuuteeni
Kaunis nainen
6423
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kaunis niin sinäkin olisit naimisissa tuollaisen tasokkaan miehen kanssa, paitsi tietysti jos olet jakanut pilluasi niin silloin et kelpaa kauniinakaan tasokkaalle miehelle.
Kyllä tasokkaita miehiä on vielä vapaana, riippu hakijan/haettavan tasosta.
Taas sama provo, etkö sinä raukka vieläkään osaa laittaa väliä noiden pisteiden jälkeen?
Olen
- ruma
- tyhmä
- tylsä
- köyhä
- ujo
- yksinäinen
..jo viidettä vuotta
Ei se riitä että haluaa jotakin. Täytyisi olla myös jotain millä lunastaa se. Sinulla ei ilmeisesti ole, joten ilman jäät. Jos minä alan jankuttamaan että en huoli muita kuin Ferrarin, niin ei se tarkoita että minä tulisin sellaisen saamaan, tai olisin sellaiseen oikeutettu. Tajusitko?