Onko

narsisti hyvä seuranpitäjä?
2103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

narsisti on paras seuralainen en ole koskaan tylsistynyt narskun seurassa. On mielenkiintoista seurata kun narskua vedätetään oikein kunnolla, siinnä on kaikki laittomuudet käytössä. Jokaisen pitäisi päästä kokeilemaan moista lystiä mikä tosin voi muuttua työksi jos ei pidä varaansa, koska ilman tätä kokemusta elämälle ei ole tarkoitusta.

Äänestä
  • .

    on kuulostaa äärimmäisen miellyttävältä ja vakuuttavalta ja on syytä antaa ymmärtää että hän on todella pätevä vaikka ei olisikaan

    Joskus sitten tulee törmäyksiä kun paikalle tulee joku joka ei tiedä narskusta

    .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin? kirjoitti:

narsisti hyvä seuranpitäjä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu