ILMAINEN TREENI+RAVINTO OHJELMA!!!

LUKEKAA**

Haluatko hyvään kesäkondikseen hoikaksi? Haluatko ilmaisen ruokavalion ja treeniohjelman neljäksi viikoksi, jolla tuhannet ovat pudottaneet 5-12kiloa fläsää veks?! IFBB kehonrakentaja Jari Mentula ja BF/Fitness voittaja Jutta G. ovat homman takana. Kirjaudu sivulle ja pääset tsekkaamaan itsellesi ruoka ja treeniohjelmat 4vkoksi ilmasiksi. Mihinkään ei tarvitse sitoutua. Jatkaminen 4vkon päästä on helppoa, siitä lisää juttua foorumilla. Tsekit out!

http://www.fitfarm.fi/

GO FAT GO alkaa 10.1 NYT NOPEESTI SIVUILLE!! KÄYTTÄKÄÄ HYÖDYKSI !!!

7

20112

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kilotpois

      Tää on oikeesti parempi, olen treenannu koko kesän ja kiloja on tippunu, ei mitään hankalia diettejä vaan rauhassa tekemistä:

      http://kesa.ryhmaliikunta.fi/

    • vuoden naurut*

      "Ryhmaliikunta.fi:n personal trainer Kerttu-Liisa Kilpijoki on laatinut tehokkaan treeniohjelman juuri sinua varten

      Ohjelma sopii kaikille ja ei vaadi välineitä. Voit tehdä treenin kotona, salilla tai vaikka mökin laiturilla. "

      Kuulostaa harvinaisen tehokkaalta. :D Ehkä kannattaisi alkaa oikeasti treenaamaan ja klikata tuota ylempää fitfarmin linkkiä, jossa ovat personal trainereina Suomen parhaimmat lajeissaan. Nyt herätyskello soimaan pikkasen eikä mitään treenejä laiturilla ilman välineitä.

    • Itrfthjfv

      Aika huonoja ja yksipuolisia ravintoneuvoja.

    • fssaf

      eipä se jutan superdieettikään mikä toimii verkossa mikään henkilökohtainen ole? Lähinnä rahastusta. Ruokavalio ja kotijumppa ohjeet sähköpostitse ? Hinta n.49 ?Erikseen sit henkilökohtainen valmennus tms. joka maksaakin sen 500e ..Luulisi että siinä ollaan oikeen panostettukin "asiakkaaseen"

    • hepulishep_

      Jutan ja BUllin tekemän ruokavalion löytää googlettamalla miehille ja naisille. Ei maksa mitään! Kesäkondis on varma jos on tahtoa noudattaa sitä. Ei nössöille!

    • ...

      No vitut oo ilmanen!

    • ilman lääkkeitä

      Sopiiko naturaaleille? ;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi et irrota otettasi

      Suhteeni?
      Ikävä
      69
      2713
    2. Koko ajan olet

      Senkin suhteen kiusannut. Halut on ihan mielettömät olleet jo pitkään
      Ikävä
      63
      2654
    3. Muutama syy

      Sille miksi IRL kohtaaminen on hänelle vaikeaa
      Ikävä
      68
      1792
    4. Onko kaivatullasi

      Hyvä vai huono huumorintaju?
      Ikävä
      24
      1617
    5. Estitkö sä minut

      Oikeasti. Haluatko, että jätän sun ajattelemisen? :3
      Ikävä
      20
      1550
    6. Tykkään susta

      Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä
      Ikävä
      9
      1480
    7. Onko kaikki hyvin, iso huoli sinusta

      Miten jakselet? Onko sattunut jotain ikävää. Naiselta
      Ikävä
      15
      1392
    8. Millainen meno

      Viikonloppuna? Mulla hirvee vitutus päällänsä. Onko muilla sama tunne??
      Ikävä
      38
      1233
    9. Tiedätkö tykkääkö

      Kaivatustasi siinä mielessä joku muukin kuin sinä itse
      Ikävä
      40
      1203
    10. Onko meillä

      Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko
      Ikävä
      8
      1197
    Aihe